Menas būti kitokiu

Skaitmeniniais laikais grąžiname Jūsų nuotraukas arčiau Jūsų rankų ir širdies

Svajojame kartu

Kruopščiai atrenku medžiagas savo albumams, ieškau ir renku dar kartą panaudojamų detalių, stengiuosi, kad naudojami produktai būtų tvarūs.

Tikiu, kad toks albumas bus amžinas ir liks prisiminimu Jums ir ateities kartoms. Nors skaitmeniniai įrankiai gerokai palengvina mūsų kasdieną, tačiau toks tikras, realus ir gyvas nuotraukų albumas visada bus nepakeičiamas prisiminimas ir vertingiausias įspaudas Jūsų širdyse.

Svajoju atnešti Jums džiaugsmą, tam, kad Jūs svajotumėte apie savo sekančius įspūdžius.

Unikalumas

Pagal Jūsų pateiktas nuotraukas ir komentarus mes sukuriame individualų ir tik Jums skirtą albumą. Taip, tai šiek tiek užtrunka, tačiau verta palaukti to, kas Jus džiugins dar ilgai.

Kokybė

Visi mūsų albumai yra kruopščiai atrinkti ir ilgaamžiai, pridedame elementus iš medvilnės, naudojamas popierius yra be rūgščių ir lignino, o viską pakuojame į tvarias pakuotes.

290002061_10159171269718821_7779763997506141144_n - klevo Albums

Labas, aš Vaida

Sukūriau klevo, nes noriu dalintis su Jumis tuo, kas taip džiugina mane pačią.

Iš pradžių kūriau skrebinimo albumus sau, po to savo šeimynai ar draugams. Darydavau juos, nes atsibodo ištisai kažkur pamesti nuotraukas, nuolat scrollinti telefone ieškant atsiminimų ar įspūdžių. Juk ir Jums taip būna, ar ne? :)

Mano vaikų pirmieji metai, krikštynos, vestuvės, mūsų kelionės - visos progos gali turėti savo atskirą albumą. Mėgstu pati prie jų vis grįžti, bet labiau neatsistebiu, kai mano bernai juos irgi varto ir džiaugiasi prisiminimais.

Ir kodėl klevo? :) Nes klevo lapai kaip ir albumo lapai - spalvingi ir skirtingi.

 • 2FA37CCA-F0BB-4941-B244-00DCB73E39A1 - klevo Albums

  Bendravimas

  Pokalbiai iš ryto ir prieš miegą, pokalbiai dar neatsikėlus ir neužmigus, pokalbiai su mama ir sese, draugais, bendravimas širdžiai ir sielai.

 • 5D8334B6-01A0-4562-9172-A4E55C31D235 - klevo Albums

  Įspūdžiai

  Kelionės nuo Maroko iki Tailando, nuo viešbučio iki palapinės Labanore, nauji skoniai, jūros vėjas ir šviesūs įspūdžiai.

 • Šeima

  Tavo geriausia kompanija ir linksmiausia draugija, tavo didžiausias erzinimasis ar trumpi pykčiai, visa tavo šeima, kuria visada pasitiki.

1 apie 3
 • Untitled-design-10 - klevo Albums

  klevo Albums kartu su klevo Agency yra 🍁 klevo šeimos dalis