How to Encourage People to Write in the Book - klevo

Palinkėjimų knygos: kaip paskatinti svečius palikti savo atsiliepimą

Prisiminimai su Polaroid palinkėjimų knyga

Įvadas

Vestuvės yra graži proga, akimirka, kai dvi sielos susirenka švęsti savo meilės. Tai diena, kupina emocijų, juoko ir laimingų ašarų. Įamžinti šias akimirkas labai svarbu, ir nors fotografai ir vaizdo įrašų kūrėjai atlieka puikų darbą, yra kažkas stebuklingo įtraukiant svečius į šį procesą. Čia pasirodo Polaroid palinkėjimų knyga.

„Polaroid“ palinkėjimų knygos tapo populiariu vestuvių priedu. Jie ne tik siūlo unikalų būdą dokumentuoti dieną, bet ir suteikia svečiams interaktyvios ir kūrybingos patirties. Tačiau norint, kad ši svečių knyga būtų tikrai įsimintina, reikia, kad jūsų svečiai aktyviai dalyvautų. Šiame straipsnyje aptarsime įvairius būdus, kaip paskatinti žmones rašyti „Polaroid“ palinkėjimų knygoje, užtikrinant, kad ji taptų brangia jūsų vestuvių dienos dalimi.

1. Nusistatykite vietą su patrauklia palinkėjimų knyga

Esminis žingsnis siekiant paskatinti žmones įrašyti jūsų Polaroid palinkėjimų knygą – pasirinkti tą, kuris patrauktų jų dėmesį. Svečių knyga turėtų atspindėti jūsų vestuvių temą ir stilių. Jis turėtų būti vizualiai patrauklus, nustatyti kūrybiškumo ir linksmybių toną.

Ištirkite keletą nuostabių „Polaroid“ svečių knygų!

Atminkite, kad svečių knyga yra ne tik prisiminimas, bet ir pramoga jūsų svečiams. Rinkitės dizainą, atitinkantį jūsų vestuvių atmosferą, todėl dalyviams neįmanoma atsispirti pasiimti Polaroid ir parašyti žinutę.

2. Įtraukite savo meilės istoriją

Širdį mielas būdas paskatinti svečius rašyti į svečių knygą – pasidalinti savo meilės istorija. Į knygos pradžią galite įtraukti skyrių, kuriame pabrėžiama, kaip susipažinote, jūsų kelionė ir ką jums reiškia meilė. Šis asmeninis prisilietimas ne tik įtraukia jūsų svečius, bet ir skatina juos išreikšti geriausius norus ir jausmus.

Apsvarstykite „Dusty Rose & Sand Gold Mini Square“ svečių knygą kaip savo unikalios meilės istorijos drobę

Kai žmonės susisiekia su jūsų istorija, jie labiau linkę parašyti prasmingas žinutes. Jie jausis kaip jūsų kelionės dalis, todėl svečių knyga taps brangiu prisiminimu jums ir jūsų svečiams.

3. Gerai parodykite palinkėjimų knygą

Norėdami paskatinti svečius dalyvauti šioje kūrybinėje pastangoje, turite užtikrinti, kad Polaroid svečių knyga būtų gerai matoma. Įrenkite paskirtą stotį, pageidautina netoli įėjimo arba intensyvaus eismo zonoje savo vestuvių vietoje. Padarykite jį nepakartojamu elegantiškais ženklais, gėlėmis ar kitais dekoratyviniais elementais.

Idėja yra padaryti jį patraukliu židiniu. Tai ne tik primins svečiams prisidėti, bet ir paskatins juos tai daryti. Be to, tai puikus pokalbio pradininkas ir ledlaužis tiems, kurie vestuvėse galbūt nepažįsta daug žmonių.

4. Pateikite aiškias instrukcijas

Nors Polaroid svečių knygos koncepcija yra įdomi, kai kurie svečiai gali nežinoti, kaip ji veikia. Kad procesas būtų lengvas ir malonus, pateikite aiškias ir glaustas instrukcijas. Galite sukurti nedidelį ženklą ar kortelę, kurioje paaiškinama, kaip nufotografuoti, kur ją įdėti knygoje ir bet kokią papildomą informaciją, kurią norite įtraukti.

Pašalinus bet kokią painiavą, jūsų svečiai gali dalyvauti. Atminkite, kad kuo lengvesnis ir patrauklesnis procesas, tuo daugiau žmonių įsitrauks.

5. Sukurkite foto būdelės patirtį

Kad Polaroid palinkėjimų knyga būtų dar įdomesnė, įrenkite nuotraukų būdelę. Foto kabina ne tik skatina svečius fotografuotis, bet ir suteikia jūsų vestuvėms pramogų. Galite įtraukti rekvizitus, juokingus ženklus ir fonus, atitinkančius jūsų vestuvių temą.

Puikiai suprojektuota nuotraukų kabina ne tik kviečia svečius kurti įsimintinas nuotraukas, bet ir padaro Polaroid svečių knygos patirtį labiau įtraukiantį ir patrauklesnį.

Kitame šio straipsnio skyriuje išnagrinėsime papildomas strategijas ir idėjas, kaip užtikrinti, kad jūsų Polaroid svečių knyga būtų užpildyta nuoširdžiais pranešimais ir brangiais prisiminimais.

Kūrybiškumo ir įsitraukimo skatinimas


6. Pridėkite kūrybinius raginimus

Kad Polaroid palinkėjimų knyga taptų dar patrauklesnė, apsvarstykite galimybę šalia svečių knygų stoties pridėti kūrybingų raginimų ar pasiūlymų. Tai gali būti klausimai ar temos, kurios įkvepia jūsų svečius parašyti ne tik savo vardus. Pavyzdžiui:

 • „Pasidalinkite savo mėgstamiausiu prisiminimu apie porą“.
 • „Pasiūlykite keletą išminties žodžių laimingai santuokai“.
 • „Nupieškite juokingą jaunavedžių karikatūrą“.

Siūlydami šiuos raginimus nukreipiate savo svečius prie prasmingesnių ir įsimintinesnių indėlių.

7. Paskirkite palinkėjimų knygos prižiūrėtoją

Paskirtas svečių knygos palydovas gali pakeisti žaidimą. Šis asmuo gali padėti svečiams pereiti per procesą, paskatinti drovius dalyvius dalyvauti ir netgi užfiksuoti kai kurias atviras akimirkas. Jie taip pat gali užtikrinti, kad visos nuotraukos būtų tvarkingai išdėstytos knygoje ir nieko nedingtų.

8. Polaroid palinkėjimų knygos atminimo lentelė

Sukurkite specialią lentelę, kurioje svečiai ras visą reikalingą medžiagą svečių knygai. Šioje lentelėje gali būti „Polaroid“ fotoaparatas, papildoma plėvelė, spalvingi rašikliai, klijai ir bet koks kitas rekvizitas, kurį norite paskatinti svečius naudoti.

Turėdami viską, kas yra lengvai prieinama, bus didesnė tikimybė, kad svečiai dalyvaus, nes jiems nereikės ieškoti medžiagų ar laukti eilėje.

9. Pavyzdžiai

Paprastas, bet veiksmingas būdas paskatinti žmones rašyti „Polaroid“ svečių knygoje – parodyti kitų nuveiktus pavyzdžius. Galite įtraukti kelis iš anksto užpildytus puslapius su paveikslėliais ir žinutėmis iš artimų šeimos narių ir draugų. Kai svečiai pamato, ką parašė kiti, jie geriau supranta, kaip prisidėti.

10. Paskelbkite tai unikaliu būdu

Per savo vestuves apsvarstykite galimybę paskelbti, kad svečių knyga yra atvira visiems. Tai galite padaryti smagiai ir kūrybingai, pavyzdžiui, per tostą arba padedami didžėjaus ar atstovo. Praneškite savo svečiams, kaip vertinate jų dalyvavimą ir ką tai reiškia jums.

11. Siūlykite paskatas

Kartais maža paskata gali labai padėti. Apsvarstykite galimybę surengti nedidelį konkursą arba pasiūlyti prizą už kūrybiškiausią ar nuoširdžiausią žinutę Polaroid svečių knygoje. Tai gali paskatinti jūsų svečius daugiau pagalvoti ir įdėti daugiau pastangų į savo indėlį.

12. Laikas yra svarbus

Labai svarbu pasirinkti tinkamą momentą, kad paskatintumėte savo svečius įrašyti į Polaroid palinkėjimų knygą. Nors galite jį turėti per visas vestuves, apsvarstykite konkrečias akimirkas, kai sužadėtuvės yra labiau tikėtinos. Pavyzdžiui:

 • Po ceremonijos, kokteilių valandos metu.
 • Prieš arba po vakarienės.
 • Kai atvira šokių aikštelė ir vakarėlis įsibėgėja.

13. Pasidalinkite meile internetu

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje daugelis porų savo renginiui sukuria vestuvių svetainę arba socialinės žiniasklaidos grotažymę. Skatinkite savo svečius fotografuoti su Polaroid fotoaparatu ir dalytis jomis internete naudodami savo vestuvių žymą. Tai ne tik skleidžia meilę, bet ir skatina juos palikti žinutes jūsų svečių knygoje.

Paskutinėje šio straipsnio dalyje aptarsime, kaip išsaugoti ir mėgautis savo Polaroid svečių knyga ateinančiais metais, ir pasidalinsime keletu suasmeninimo idėjų.

Išsaugokite prisiminimus ir pritaikykite savo Polaroid palinkėjimų knygą


14. Apsaugokite ir rodykite savo palinkėjimų knygą

Po vestuvių jūsų Polaroid svečių knyga tampa brangia atminimo dovana. Norėdami užtikrinti, kad jis išliktų nesugadintas, laikykite jį vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Apsvarstykite galimybę investuoti į vitriną arba albumo viršelį, kad apsaugotumėte jį.

15. Surenkite palinkėjimų knygos atskleidimą

Svečių knygos peržiūra gali būti puiki patirtis. Apsvarstykite galimybę surengti svečių knygos pristatymą per savo pirmąjį jubiliejų ar kitą ypatingą progą. Tai gali būti jaudinanti akimirka, kai jūs ir jūsų sutuoktinis vartote puslapius, išgyvendami pranešimus ir prisiminimus iš vestuvių dienos.

16. Suasmeninkite savo palinkėjimų knygą

Jei Polaroid svečių knyga taps asmeniška, ji taps dar ypatingesnė. Viršelį galite suasmeninti savo vardais, vestuvių data ar prasminga citata. Tai ne tik pagerina estetiką, bet ir padaro ją unikalia.

17. Paverskite ją meno kūriniu

Apsvarstykite galimybę savo svečių knygą paversti meno kūriniu. Galite įrėminti pasirinktus puslapius arba sukurti paveikslėlių ir pranešimų koliažą. Tokiu būdu jūsų svečių knyga nebus paslėpta lentynoje, o taps jūsų namų dekoro dalimi ir nuolat primena jūsų ypatingą dieną.

18. Pasidalinkite ja su artimaisiais

Jūsų Polaroid svečių knyga skirta ne tik jums; tai taip pat jūsų šeimai ir draugams. Pasidalykite ja su savo artimaisiais ir leiskite jiems iš naujo išgyventi džiaugsmingas akimirkas, užfiksuotas jos puslapiuose. Tai puikus pokalbio pradininkas ir būdas sustiprinti ryšius su tais, kurie kartu su jumis šventė jūsų vestuves.

19. Tęskite tradicijas

Kodėl apriboti svečių knygos naudojimą tik vestuvių diena? Apsvarstykite galimybę jį naudoti kitiems svarbiems savo gyvenimo įvykiams, pavyzdžiui, jubiliejams, šeimos susibūrimams ar svarbiems gimtadieniams. Tęsdami tradiciją užtikrinate, kad svečių knyga išliktų neatsiejama jūsų gyvenimo brangių akimirkų dalis.

20. Išreikškite savo dėkingumą

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – nepamirškite padėkoti savo svečiams už nuoširdžius pranešimus. Padėkos atvirukų, patvirtinančių jų indėlį į jūsų svečių knygą, siuntimas gali būti apgalvotas gestas, parodantis jūsų dėkingumą.

Apibendrinant, Polaroid svečių knyga yra daugiau nei tik nuotraukų ir žinučių rinkinys; Tai emocijų, linkėjimų ir meilės, kuria dalinatės jūsų vestuvių dieną, laiko kapsulė. Pasirinkę tinkamą svečių knygą, skatindami dalyvauti ir išsaugodami prisiminimus, galite sukurti prisiminimą, kuris kels šypseną jūsų veidui daugelį metų.

Tikimės, kad šis straipsnis suteikė jums vertingų įžvalgų, kaip paskatinti žmones įrašyti jūsų „Polaroid“ svečių knygą ir kaip tai padaryti brangia jūsų vestuvių dienos dalimi. Dabar jūsų eilė įgyvendinti šias idėjas ir sukurti gražią ir nepamirštamą svečių knygos patirtį.

Išbandykite daugiau vestuvių svečių knygų idėjų, kad jūsų ypatinga diena būtų dar įsimintinesnė

Atminkite, kad jūsų vestuvės yra meilės šventė, o jūsų svečių knyga yra šios meilės liudijimas, todėl padarykite jas tokias pat ypatingas, kaip ir pačią dieną.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

1. Kas yra Polaroid palinkėjimų knyga ir kodėl turėčiau ją turėti savo vestuvėse?

Polaroid svečių knyga yra unikalus būdas įtraukti savo vestuvių svečius į prisiminimų fiksavimą ir išsaugojimą. Paprastai tai apima momentinių nuotraukų fotografavimą naudojant „Polaroid“ fotoaparatą, o svečiai kartu su savo nuotraukomis rašo pranešimus. Tai ne tik suteikia jums ilgalaikių prisiminimų, bet ir leidžia jūsų svečiams palikti asmeninius linkėjimus ir žinutes, kurias jums reikia branginti.

2. Kaip galėčiau paskatinti svečius dalyvauti Polaroid palinkėjimų knygoje?

Yra keletas būdų paskatinti svečius dalyvauti. Galite pasirinkti patrauklų svečių knygos dizainą, pateikti aiškias instrukcijas, naudoti kūrybingus nurodymus ir sukurti paskirtą stotį su visomis reikalingomis medžiagomis. Be to, suasmeninę svečių knygą ir pasidalinę savo meilės istorija gali padaryti ją patrauklesnę jūsų svečiams.

3. Kur savo vestuvėse turėčiau įrengti Polaroid palinkėjimų knygų vietą?

Svečių knygų stotį geriausia įrengti gerai matomoje, intensyvaus eismo vietoje jūsų vestuvių vietoje. Apsvarstykite galimybę šalia įėjimo, kokteilių valandos metu arba šalia šokių aikštelės. Įsitikinkite, kad jis lengvai pasiekiamas, kad svečiai galėtų dalyvauti be didelių pastangų.

4. Ar galiu naudoti Polaroid palinkėjimų knygą kitiems renginiams, išskyrus vestuves?

absoliučiai! „Polaroid“ svečių knyga gali būti naudojama įvairiems renginiams, tokiems kaip jubiliejai, gimtadieniai, šeimos susibūrimai ar net kūdikių šventė. Tai universalus ir įdomus būdas užfiksuoti prisiminimus ir artimųjų žinutes.

5. Kaip turėčiau saugoti ir apsaugoti savo Polaroid palinkėjimų knygą po vestuvių?

Norėdami išsaugoti savo Polaroid svečių knygą, laikykite ją vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Apsvarstykite galimybę naudoti vitriną arba albumo viršelį, kad apsaugotumėte jį nuo fizinės žalos. Atlikę šiuos veiksmus padėsite užtikrinti, kad jūsų svečių knyga išliks puikios būklės daugelį metų.

6. Kokia yra palinkėjimų knygos atskleidimo reikšmė?

Svečių knygos atskleidimas yra ypatingas momentas, kai jūs ir jūsų sutuoktinis dar kartą peržiūrite Polaroid svečių knygą, vartydami puslapius ir iš naujo išgyvendami nuoširdžius pranešimus bei prisiminimus iš vestuvių dienos. Tai puikus būdas švęsti savo meilę ir puoselėti ta ypatinga proga užmegztus ryšius.

7. Ar galiu suasmeninti savo Polaroid palinkėjimų knygą ir kaip tai padaryti?

Taip, galite suasmeninti savo Polaroid svečių knygą. Galite pridėti asmeninių bruožų, tinkindami viršelį su savo vardais, vestuvių data ar prasminga citata. Tai padaro jūsų svečių knygą išskirtinai jūsų ir padidina jos sentimentalią vertę.

Grįžti į tinklaraštį
 • Wedding Guest Book: What's Trendy Right Now?

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

 • Guest Books at Baby Showers and Christenings

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

 • How Do You Stick Polaroid Pictures to Wedding Guestbook? - klevo Albums

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

1 apie 3