Polaroid Guest Books: Page Count Guide - klevo

Polaroid palinkėjimų knygos: puslapių skaičiavimo vadovas

Skaitmeniniame amžiuje, kai mūsų gyvenime dominuoja išmanieji telefonai ir socialinė žiniasklaida, prisiminimų fiksavimas apčiuopiama forma yra nesenstantis ir šildantis. Tai ypač pasakytina apie vestuves, kur poros ir jų svečiai sukuria gražių akimirkų, kurias verta išsaugoti. Štai čia ir atsiranda „Polaroid“ palinkėjimų knygos idėja. Tai unikalus ir interaktyvus būdas dokumentuoti savo ypatingą dieną, leidžiantis svečiams akimirksniu fotografuoti ir palikti nuoširdžius pranešimus.

Kai nuspręsite įtraukti Polaroid palinkėjimų knygą į savo vestuves, greičiausiai turėsite daugybę klausimų, vienas iš dažniausiai užduodamų: "Kiek puslapių man reikia palinkėjimų knygoje?" Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime šį klausimą ir pateiksime išsamų vadovą, kad įsitikintumėte, jog jūsų „Polaroid“ palinkėjimų knyga yra tinkama jūsų didžiajai dienai.

„Polaroid“ palinkėjimų knygų populiarumas

„Polaroid“ svečių knygos pastaraisiais metais įgijo didžiulį populiarumą. Šios svečių knygos tapo branginama alternatyva tradicinėms svečių knygoms, nes skatina svečius dalyvauti kuriant įsimintiną prisiminimą jaunavedžiams. Koncepcija paprasta, bet galinga – jūsų svečiai akimirksniu fotografuoja naudodami Polaroid fotoaparatus, rašo žinutes, o nuotraukas ir pastabas įterpia į svečių knygą. Rezultatas? Unikali prisiminimų kolekcija, kurią galėsite peržiūrėti daugelį metų.

Puslapių skaičiaus reikšmė

Puslapių skaičius jūsų Polaroid palinkėjimų knygoje gali labai paveikti jūsų vestuvių patirtį. Jei turite per mažai puslapių, gali pritrūkti vietos visiems nuostabiems prisiminimams, kuriais nori pasidalinti jūsų svečiai. Kita vertus, turėti per daug puslapių gali būti labai sunku ir pabaigoje palikti tuščius puslapius. Norint užtikrinti, kad jūsų „Polaroid“ svečių knyga efektyviai atliktų savo paskirtį, būtina rasti tinkamą pusiausvyrą.

Dabar pasinerkime į veiksnius, kurie turėtų vadovautis jūsų sprendimu nustatant idealų „Polaroid“ svečių knygos puslapių skaičių.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Priimdami sprendimą dėl savo Polaroid svečių knygos puslapių skaičiaus, turite atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius. Kiekvienos vestuvės yra unikalios, o jūsų pageidavimai, svečių sąrašas ir stilius atliks svarbų vaidmenį renkantis.

1. Svečių sąrašo dydis

Svečių sąrašo dydis yra bene svarbiausias veiksnys nustatant Polaroid svečių knygos puslapių skaičių. Jei rengiate intymias vestuves su nedideliu svečių skaičiumi, jums nereikės tiek puslapių, kiek reikėtų didesniam renginiui. Kita vertus, vestuvėms, kuriose dalyvauja šimtai, gali prireikti svečių knygos su didesniu puslapių skaičiumi, kad tilptų visų linkėjimai ir nuotraukos.

2. Polaroid nuotraukos dydis

„Polaroid“ nuotraukos yra įvairių dydžių, dažniausiai klasikinio kvadrato formatas. Norėsite pasirinkti svečių knygą, kuri atitiktų nuotraukų, kurias ketinate naudoti, dydį. Jei naudojate tradicines kvadratines „Polaroid“ nuotraukas, įsitikinkite, kad knyga sukurta taip, kad šios nuotraukos būtų patogiai apkarpytos ir nepaliks per daug baltos vietos.

3. Svečių dalyvavimas

Apsvarstykite svečių dalyvavimo lygį, kurio tikitės. Kai kuriose vestuvėse pastebimas didelis svečių įsitraukimas, beveik kiekvienas svečias nusifotografuoja ir palieka žinutę. Tokiais atvejais jums reikės daugiau puslapių, kad visi galėtų prisidėti. Jei jūsų vestuvės mažesnės arba tikitės, kad dalyvaus mažiau svečių, gali pakakti svečių knygos su mažiau puslapių.

4. Norimas atminties turinys

Pagalvokite, kokį turinį norite įtraukti į savo Polaroid palinkėjimų knygą. Ar norite, kad svečiai rašytų ilgas žinutes, ar užtenka trumpų užrašų ir parašų? Nuo pageidaujamo turinio gylio priklausys reikiamas puslapių skaičius. Ilgesniems pranešimams ir kelioms nuotraukoms viename puslapyje, žinoma, reikės daugiau puslapių.

5. Sklaidos ir išdėstymas

Apsvarstykite savo svečių knygos išdėstymą. Kai kurios svečių knygos yra sukurtos dviejų puslapių sklaidomis, leidžiančiomis viename puslapyje pateikti nuotrauką, o kitame - žinutę. Šis formatas gali veiksmingai sumažinti bendrą reikalingų puslapių skaičių, kartu subalansuotas požiūris į nuotraukas ir pranešimus.

Padaryti teisingą pasirinkimą

Dabar, kai esate apsiginklavę geriau supratę veiksnius, turinčius įtakos jūsų sprendimui, atėjo laikas teisingai pasirinkti, kiek puslapių turi būti jūsų „Polaroid“ svečių knygoje. Toliau pateikiamas žingsnis po žingsnio procesas, padėsiantis nustatyti idealų puslapių skaičių:

1 veiksmas: žinokite savo svečių skaičių

Pradėkite sudarydami tikslų svečių sąrašą. Tikslaus jūsų vestuvėse dalyvaujančių svečių skaičiaus žinojimas yra pagrindas priimti teisingą sprendimą. Jei tikitės sulaukti 100 svečių, jums reikės kitokio puslapių skaičiaus nei 300.

2 veiksmas: pasirinkite savo Polaroid nuotraukos dydį

Nuspręskite, kokį Polaroid nuotraukos dydį naudosite savo vestuvėse. Dauguma porų pasirenka klasikinį kvadrato formatą, tačiau yra ir kitų variantų. Įsitikinkite, kad jūsų svečių knyga yra suderinama su pasirinktu nuotraukos dydžiu.

3 veiksmas: įvertinkite svečių dalyvavimą

Apsvarstykite tikėtiną svečių dalyvavimo lygį. Ar jie noriai fotografuojasi ir rašo nuoširdžias žinutes, ar kai kurie bus santūresni? Pakoreguokite puslapių skaičių pagal savo lūkesčius.

4 veiksmas: nustatykite atminties turinį

Nustatykite, kokio turinio norėtumėte savo „Polaroid“ svečių knygoje. Ar norite, kad svečiai rašytų pastraipas, ar užteks trumpos žinutės ir parašo? Pagal šį pasirinkimą bus nustatytas kiekvieno svečio indėlio puslapių skaičius.

5 veiksmas: pasirinkite tinkamą išdėstymą

Pasirinkite svečių knygos išdėstymą, atitinkantį jūsų poreikius. Jei jums labiau patinka dviejų puslapių sklaida su nuotraukomis vienoje pusėje ir pranešimais kitoje, atsižvelkite į tai apskaičiuodami puslapių skaičių.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Polaroid“ svečių knygos puslapių skaičius yra esminis sprendimas siekiant užtikrinti, kad jūsų vestuvių prisiminimai būtų įamžinti gražiai. Nors nėra vienareikšmio atsakymo, atsižvelgiant į tokius veiksnius kaip svečių skaičius, nuotraukos dydis, dalyvavimas, turinys ir išdėstymas padės pasirinkti geriausią jūsų ypatingai dienai tinkamų puslapių skaičių.

Kitame skyriuje mes gilinsimės į skirtingus „Polaroid“ svečių knygų tipus, pateikdami jums parinktis ir idėjas, padėsiančias jums pasirinkti tinkamą.

„Polaroid“ palinkėjimų knygų tipai

Dabar, kai geriau supratote veiksnius, turinčius įtakos jūsų sprendimui skaičiuoti puslapius, laikas ištirti įvairių tipų „Polaroid“ palinkėjimų knygas. Svečių knygos tipo pasirinkimas tiesiogiai paveiks puslapių skaičių ir bendrą išdėstymą.

1. Tradicinė tuščio puslapio palinkėjimų knyga

Tradicinė tuščio puslapio svečių knyga yra klasikinis pasirinkimas. Paprastai jį sudaro tušti, balti puslapiai, kuriuose svečiai gali pritvirtinti savo Polaroid nuotraukas ir rašyti pranešimus. Šio tipo svečių knyga suteikia lankstumo, nes galite pasirinkti puslapių skaičių pagal savo pageidavimus ir veiksnius, aptartus ankstesniame skyriuje. Šias svečių knygas galite rasti įvairių dydžių, todėl galėsite pasirinkti tą, kuri tinka jūsų svečių sąrašui.

2. Dviejų puslapių išplatinta palinkėjimų knyga

Dviejų puslapių plati svečių knyga skirta subalansuotam nuotraukų ir pranešimų rodymui. Kiekvienas svečias gauna dviejų puslapių sklaidą, kurioje vienoje pusėje įdeda savo nuotrauką, o kitoje palieka nuoširdžią žinutę. Šis išdėstymas gali padėti sutaupyti viso puslapių skaičiaus, nes kiekvieno svečio indėliui reikia tik vieno sklaidos. Tai elegantiškas ir efektyvus pasirinkimas, ypač esant didesniems svečių sąrašams.

3. Akordeono lankstymo palinkėjimų knyga

Akordeono lankstymo svečių knygos yra unikalus ir interaktyvus būdas rodyti Polaroid nuotraukas. Jie susideda iš sujungtų, sulankstomų puslapių, kuriuos galima išplėsti, kad būtų parodyta nuotraukų ir pranešimų serija. Šio tipo svečių knyga yra vizualiai patraukli, joje gali būti daug nuotraukų, todėl tai puikus pasirinkimas poroms, turinčioms daug svečių ir turinčioms daug prisiminimų.

4. Palinkėjimų knyga kaip skrebinimo albumas

Iškarpų albumo stiliaus svečių knygos puikiai tinka poroms, kurios mėgsta Polaroid svečių knygos idėją, bet taip pat nori pridėti savo kūrybiškumą. Šiose svečių knygose dažnai yra vietos nuotraukoms, piešiniams, lipdukams ir kt. Jie leidžia labai tinkinti, o puslapių skaičių galima koreguoti, kad atitiktų konkretų turinį, kurį norite įtraukti.

5. Palinkėjimų knyga su iš anksto sukurtais puslapiais

Jei norite šiek tiek daugiau struktūros svečių knygai, galite pasirinkti dizainą, kuriame yra iš anksto suformatuoti puslapiai su raginimais ir klausimais svečiams. Šis svečių knygos stilius gali padėti svečiams patarti, ką rašyti, ir suteikti asmeninio prisilietimo prie jų bendrų prisiminimų. Puslapių skaičius paprastai iš anksto nustatomas atsižvelgiant į raginimų ir knygos skyrių skaičių.

6. Skaitmeninė Polaroid palinkėjimų knyga

Technologijų amžiuje taip pat galite apsvarstyti skaitmeninę „Polaroid“ svečių knygą . Nors jame nėra fizinių puslapių, ji siūlo modernią koncepciją. Svečiai gali fotografuoti skaitmenines nuotraukas naudodami išmanųjį telefoną arba tam skirtą skaitmeninį fotoaparatą, o jų indėlis gali būti sudarytas skaitmeniniu formatu, pavyzdžiui, svetainėje arba virtualioje svečių knygoje. Šios parinkties pranašumas yra tas, kad nereikia jaudintis dėl puslapių skaičiaus, tačiau jai trūksta tradicinių svečių knygų lytėjimo.

7. Palinkėjimų knygos alternatyvos

Be įvairių aukščiau paminėtų svečių knygų tipų, galbūt norėsite ištirti ir svečių knygų alternatyvas. Pavyzdžiui, galite naudoti pagal užsakymą pagamintą nuotraukų albumą su lipniais puslapiais, kurie leidžia lengvai įdėti Polaroid nuotraukas. Kai kurios poros pasirenka didelę medinę lentą, prie kurios svečiai gali pridėti savo nuotraukas ir palikti žinutes. Šios alternatyvos suteikia lankstumo puslapių skaičiaus ir išdėstymo požiūriu.

Jūsų sprendimo priėmimas

Tinkamo „Polaroid“ svečių knygos tipo pasirinkimas yra svarbus žingsnis nustatant, kiek puslapių jums reikės. Norėdami priimti teisingą sprendimą, apsvarstykite šiuos dalykus:

 • Asmeninės nuostatos: pagalvokite apie savo asmeninį stilių ir pageidavimus. Ar jus traukia tradicinė tuščių puslapių svečių knygų išvaizda, ar jums labiau patinka kažkas interaktyvesnio ir unikalesnio, pavyzdžiui, akordeono lankstymo ar iškarpų albumo stiliaus svečių knyga?
 • Svečių dalyvavimas: apsvarstykite numatomą svečių dalyvavimo lygį. Kai kurios svečių knygų rūšys, pvz., dviejų puslapių sklaida arba skaitmeninės parinktys, gali paskatinti daugiau svečių dalyvauti, nes jose yra laisvos vietos nuotraukoms ir pranešimams.
 • Turinys ir prisiminimai: apmąstykite turinį, kurį norite įtraukti į savo svečių knygą. Jei įsivaizduojate nuotraukų, pranešimų ir kūrybinių priedų derinį, iškarpų albumo stiliaus svečių knyga arba skaitmeninė alternatyva gali būti tinkamiausia.
 • Vestuvių tema ir dekoras: jūsų vestuvių tema ir dekoras taip pat gali turėti įtakos jūsų svečių knygos pasirinkimui. Įsitikinkite, kad pasirinktas svečių knygos tipas atitinka jūsų bendrą vestuvių stilių.
 • Biudžetas: apsvarstykite savo biudžetą. Kai kurios svečių knygos parinktys yra ekonomiškesnės nei kitos. Nuspręskite, ką norite investuoti į šią ypatingą atminimo dovanėlę.
 • Išdėstymas ir puslapių skaičius: atsižvelgdami į pasirinktą svečių knygos tipą, nepamirškite atsižvelgti į išdėstymą ir puslapių skaičių. Įsitikinkite, kad pasirinktas tipas sutampa su svečių skaičiumi ir laisvos vietos svečių knygai.

Paskutinėje šio straipsnio dalyje aptarsime, kur rasti šias svečių knygas, ir pateiksime keletą patarimų, kaip vestuvių dieną išnaudoti visas Polaroid svečių knygos galimybes. Nesvarbu, ar pasirinksite tradicinę tuščio puslapio svečių knygą, ar akordeono lankstymo svečių knygą, joje užfiksuoti prisiminimai bus puoselėjami daugelį metų.

Kur rasti Polaroid palinkėjimų knygų ir patarimų jūsų vestuvėms

Dabar, kai jau žinote, kokių tipų Polaroid svečių knygas galite pasirinkti ir kaip nuspręsti dėl puslapių skaičiaus, panagrinėkime, kur galite rasti šias svečių knygas ir keletą praktinių patarimų, kaip išnaudoti visas Polaroid svečių knygos galimybes savo vestuvių dieną. .

Kur rasti „Polaroid“ palinkėjimų knygų

 • Internetiniai mažmenininkai: viena iš patogiausių vietų, kur galima rasti įvairių Polaroid svečių knygų, yra internetiniai mažmenininkai. Tokios svetainės kaip „Amazon“, „Etsy“ ir „Klevo Albums“ (kuriose siūlomos įvairios gražios parinktys) siūlo daugybę pasirinkimų, atitinkančių jūsų stilių ir biudžetą.
 • Vestuvių prekių parduotuvės: Vietinėse vestuvių reikmenų parduotuvėse dažnai yra įvairių svečių knygų, įskaitant „Polaroid“ parinktis. Apsilankę fizinėje parduotuvėje galite lytėti apie svečių knygos dydį ir kokybę.
 • Individualūs dizaineriai: jei ieškote unikalios ir suasmenintos svečių knygos, apsvarstykite galimybę dirbti su pasirinktiniais dizaineriais ar menininkais. Jie gali sukurti svečių knygą, kuri puikiai atitiktų jūsų vestuvių temą ir stilių. Tokiose svetainėse kaip „Etsy“ gyvena daug talentingų dizainerių, kurie jūsų ypatingai dienai gali sukurti unikalią „Polaroid“ svečių knygą.
 • „Pasidaryk pats“ parinktys: jei jaučiatės kūrybingi, galite pasirinkti „pasidaryk pats“ (pasidaryk pats) metodą. Įsigykite tuščią nuotraukų albumą ir pritaikykite jį dekoracijomis, etiketėmis ir puslapiais pagal savo poreikius. Ši parinktis leidžia tiksliai pritaikyti svečių knygą pagal savo pageidavimus.

Patarimai jūsų Polaroid palinkėjimų knygai

 • Paruoškite tam skirtą stotį: sukurkite specialią stotį savo Polaroid svečių knygai. Įtraukite Polaroid kamerą, papildomą plėvelę ir visus reikalingus priedus. Įsitikinkite, kad stotis yra gerai apšviesta, ir apsvarstykite galimybę pateikti keletą trumpų nurodymų savo svečiams.
 • Asmeninis svečių knygos ženklas: šalia svečių knygos stoties sukurkite ženklą arba pranešimų lentą, kad paaiškintumėte tikslą ir paskatintumėte svečius dalyvauti. Suasmenintas ženklas gali suteikti žavesio jūsų sąrankai.
 • Pateikite kelis rašiklius: įsitikinkite, kad yra pakankamai rašiklių, kad svečiai galėtų rašyti pranešimus. Apsvarstykite galimybę naudoti įvairių spalvų rašiklius, kad įtrauktumėte į svečių knygą linksmą ir spalvingą elementą.
 • Svečių knygos prižiūrėtojas: paskirkite patikimą draugą ar šeimos narį svečių knygos prižiūrėtoju. Jų vaidmuo gali būti padėti svečiams, papildyti plėvelę ir užtikrinti, kad stotis veiktų sklandžiai.
 • Atsarginė kamera: turėkite atsarginę kamerą, jei sugestų pagrindinė. Ši atsargumo priemonė padės užtikrinti, kad ypatingų akimirkų neliktų neužfiksuota.
 • Apsauginės rankovės: jei pasirinksite svečių knygą su tradiciniais tuščiais puslapiais, apsvarstykite galimybę pridėti apsaugines plastikines rankoves, kad apsaugotumėte Polaroid nuotraukas ir pranešimus nuo išsitepimo ar pažeidimo.
 • Skatinkite kūrybiškumą: jei naudojate iškarpų albumo stiliaus svečių knygą, šalia palikite meno reikmenų lentelę, kad svečiai galėtų kūrybiškai duoti savo indėlį. Lipdukai, žymekliai ir „washi“ juosta gali suteikti įnoringumą.
 • Svečių knygos saugykla: po vestuvių atidžiai saugokite savo Polaroid svečių knygą, kad išsaugotumėte prisiminimus. Laikykite jį sausoje ir vėsioje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, kad nuotraukos ir pranešimai neišbluktų.
 • Skaitmeninė atsarginė kopija: jei naudojate skaitmeninę Polaroid svečių knygą, nepamirškite iš karto po vestuvių sukurti skaitmeninių failų atsargines kopijas. Laikykite juos saugioje vietoje, kad neprarastumėte.
 • Mėgaukitės prisiminimais: pasibaigus vestuvėms skirkite laiko ir pasimėgaukite prisiminimais, kuriuos užfiksavo „Polaroid“ svečių knyga. Iš naujo išgyvenkite akimirkas su savo sutuoktiniu ir peržiūrėkite nuoširdžius artimųjų žinutes.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Polaroid“ svečių knyga yra puikus jūsų vestuvių papildymas, leidžiantis sukurti unikalų ir interaktyvų prisiminimą, užpildytą brangiais prisiminimais. Spręsdami dėl puslapių skaičiaus, atsižvelkite į svečių sąrašo dydį, nuotraukos dydį, svečių dalyvavimą, norimą turinį ir svečių knygos išdėstymą. Pasirinkę tinkamą tipą ir vadovaudamiesi pateiktais praktiniais patarimais, jūsų Polaroid svečių knyga taps nuostabiu ir ilgalaikiu jūsų ypatingos dienos prisiminimu.

Skirdami laiko priimti pagrįstus sprendimus dėl savo „Polaroid“ svečių knygos, galėsite sukurti nuostabų vestuvių priedą, kuris bus branginamas visą gyvenimą. Nesvarbu, ar pasirinksite tradicinę tuščio puslapio svečių knygą, ar kūrybingą iškarpų albumo stiliaus alternatyvą, jūsų svečių indėlis kels jūsų vestuvių dienos meilę, džiaugsmą ir grožį daugelį metų.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

1. Kiek puslapių turėčiau turėti „Polaroid“ palinkėjimų knygoje?

Idealus „Polaroid“ palinkėjimų knygos puslapių skaičius priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant svečių sąrašo dydį, svečių dalyvavimą ir pageidaujamą turinį. Paprastai apsvarstykite galimybę kiekvienam svečiui ar porai turėti bent vieną puslapį, tačiau pakoreguokite tai atsižvelgdami į straipsnyje paminėtus veiksnius, kad užtikrintumėte, jog turite pakankamai vietos prisiminimams ir neužgožiate knygos.

2. Ar savo palinkėjimų knygoje galiu naudoti skirtingų dydžių Polaroid nuotraukas?

Taip, svečių knygoje galite naudoti skirtingų dydžių Polaroid nuotraukas, tačiau labai svarbu pasirinkti svečių knygą, kuri atitiktų jūsų planuojamą naudoti dydį. Dauguma svečių knygų yra sukurtos klasikiniam kvadratiniam Polaroid formatui, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote svečių knygą, atitinkančią nuotraukos dydį, kurį ketinate naudoti.

3. Kur galiu rasti unikalių ir suasmenintų „Polaroid“ palinkėjimų knygų?

Internete galite rasti daugybę unikalių ir suasmenintų „Polaroid“ svečių knygų per tokias platformas kaip „Etsy“ ir pasirinktinius vestuvių raštinės reikmenų dizainerius. Šios parinktys leidžia pritaikyti svečių knygą, kad ji atitiktų jūsų vestuvių temą ir stilių. Be to, vietinės vestuvių reikmenų parduotuvės ir populiarūs internetiniai mažmenininkai taip pat siūlo daugybę pasirinkimų.

4. Ką turėčiau įtraukti į savo Polaroid palinkėjimų knygų stotį?

Jei norite paskatinti kūrybiškumą, jūsų Polaroid svečių knygos stotyje turėtų būti Polaroid fotoaparatas, papildoma plėvelė, rašikliai ir galbūt meno reikmenys. Apsvarstykite galimybę turėti svečių knygos prižiūrėtoją, kuris padėtų svečiams, prižiūrėtų stotį ir pateiktų instrukcijas. Nepamirškite pridėti ženklo ar pranešimų lentos, kad paaiškintumėte stoties paskirtį ir įtrauktumėte svečius.

5. Kaip turėčiau prižiūrėti ir išsaugoti savo Polaroid palinkėjimų knygą po vestuvių?

Kad jūsų Polaroid svečių knyga tarnautų ilgus metus, laikykite ją sausoje ir vėsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Jei naudojate svečių knygą su tradiciniais tuščiais puslapiais, galite apsaugoti nuotraukas ir pranešimus pridėdami plastikines rankoves. Jei naudojate skaitmenines Polaroid svečių knygas, nedelsdami sukurkite skaitmeninių failų atsargines kopijas ir saugiai išsaugokite juos. Mėgaukitės prisiminimais dar kartą peržiūrėdami svečių knygą ir iš naujo išgyvendami akimirkas su mylimu žmogumi.

Grįžti į tinklaraštį
 • Wedding Guest Book: What's Trendy Right Now?

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

 • Guest Books at Baby Showers and Christenings

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

 • How Do You Stick Polaroid Pictures to Wedding Guestbook? - klevo Albums

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

1 apie 3