Wedding Polaroid Guest Books: Dos and Don'ts!

Palinkėjimų knygos: ką daryti ir ko vengti?

Planuojant vestuves, reikia atsižvelgti į daugybę smulkmenų – nuo ​​vietos ir meniu iki gėlių ir muzikos. Tarp viso besiruošiančio vestuvėms chaoso lengva nepastebėti, atrodytų, mažo daikto, turinčio didelę sentimentalią vertę – vestuvių svečių knygą. Šiame pirmajame mūsų Vestuvių svečių knygų vadovo skyriuje gilinsimės į tai, kaip svarbu turėti svečių knygą jūsų vestuvėse, ir išnagrinėsime, ką daryti ir ko negalima išsirinkti tinkamiausią.

Vestuvių palinkėjimų knyga: brangi atminimo dovana

Jūsų vestuvių diena yra kartą gyvenime vykstantis įvykis, kupinas meilės, džiaugsmo ir brangių akimirkų. Nors nuotraukos įamžina vizualius prisiminimus, vestuvių svečių knyga leidžia įamžinti nuoširdžius artimųjų linkėjimus ir asmenines žinutes. Tai apčiuopiama atminimo dovana, kurią branginsite ilgus metus.

Profesionalų patarimas: tyrinėkite unikalias vestuvių svečių knygas, prieš pasinerdami į ką daryti ir ko ne, skirkite šiek tiek laiko ir atraskite unikalias vestuvių svečių knygos parinktis. Šios ypatingos svečių knygos gali suteikti jūsų vestuvių potyriui išskirtinio prisilietimo.

Vestuvių palinkėjimų knygos pasirinkimo reikalai

Dabar, kai supratote vestuvių svečių knygos reikšmę, panagrinėkime, kaip ją pasirinkti:

 • Pasirinkite stilių, kuris atspindi jūsų temą: jūsų vestuvių svečių knyga turėtų papildyti bendrą jūsų didžiosios dienos temą ir estetiką. Nesvarbu, ar tai kaimiškas, vintažinis, modernus ar bohemiškas, yra svečių knyga.
 • Apsvarstykite dydį: pagalvokite apie svečių, kuriuos priimsite, skaičių. Didelėms vestuvėms gali prireikti svečių knygos su daug puslapių, o mažesniems, intymiems reikalams galima pasirinkti ką nors kompaktiškesnio.
 • Pasirinkite personalizavimą: padarykite savo svečių knygą tikrai unikalią, suasmenindami ją savo vardais, vestuvių data ar prasminga citata. Tai mažas prisilietimas, galintis padaryti didelį skirtumą.

Profesionalų patarimas: „Polaroid“ svečių knyga – unikalus posūkis Norėdami pakeisti tradicinę vestuvių svečių knygą, apsvarstykite galimybę naudoti „Polaroid“ svečių knygą . Tai leidžia svečiams akimirksniu fotografuoti ir rašyti žinutes, sukurti vizualų ir nuoširdų prisiminimą.

Vestuvių palinkėjimų knygos pasirinkimas

Nors svarbu žinoti, ką daryti, taip pat svarbu žinoti, ko nedaryti renkantis vestuvių svečių knygą. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių spąstų, kurių reikia vengti:

 • Nelaukite iki paskutinės minutės: Vestuvių svečių knygos pasirinkimas turėtų būti jūsų ankstyvo planavimo dalis. Laukimas iki vienuoliktos valandos gali apriboti jūsų galimybes.
 • Neaukokite kokybės dėl biudžeto: gali kilti pagunda mažinti išlaidas, tačiau atminkite, kad jūsų vestuvių svečių knyga yra atmintis, kuri turėtų atlaikyti laiko išbandymą. Rinkitės kokybę, o ne kainą.
 • Nepamirškite įtraukti instrukcijų: jei pasirinksite unikalią svečių knygą, pvz., „Polaroid“ fotoaparato sąranką, įsitikinkite, kad svečiams yra aiškios instrukcijos, kaip ja naudotis.

Profesionalų patarimas: Vestuvių palinkėjimų knygos ženklai Norėdami nukreipti svečius ir paskatinti juos dalyvauti, apsvarstykite galimybę turėti aiškius vestuvių svečių knygos ženklus , paaiškinančius procesą. Tai padės užtikrinti, kad niekas nepraleistų progos palikti savo pėdsakų.

Kitame Vestuvių svečių knygų vadovo skyriuje išnagrinėsime kūrybines idėjas, kaip svečių knygą paversti dar labiau įsimintine jūsų vestuvių dalimi. Nuo novatoriškų prisijungimo idėjų iki suasmenintų nuotraukų knygų – mes jums padėsime.

Kūrybinės vestuvių palinėjimų knygų idėjos

Ankstesnėje dalyje nagrinėjome vestuvių svečių knygos reikšmę ir ką reikia ir ko negalima renkantis. Dabar, Vestuvių svečių knygų vadovo 2 skyriuje, mes gilinsimės į kūrybiškas ir novatoriškas idėjas, kad jūsų svečių knyga būtų tikrai unikali ir įsimintina. Nuo suasmenintų nuotraukų knygų iki interaktyvių prisijungimo parinkčių – turime įkvėpimo, kurio jums reikia, kad jūsų vestuvių svečių knyga išsiskirtų.

1. Personalizuota vestuvių palinkėjimų knygos nuotraukų knyga

Paverskite savo vestuvių svečių knygą nuostabiu prisiminimu, kuriame derinamos nuotraukos ir nuoširdūs pranešimai. Pasirinkite suasmenintą nuotraukų knygą, kurioje svečiai gali palikti pranešimus šalia savo nuotraukų. Tai ne tik suteikia asmeniškumo, bet ir sukuria vizualią jūsų ypatingos dienos kelionę.

Profesionalų patarimas: susiekite savo svečių knygą su savo tema Norėdami užtikrinti, kad jūsų suasmeninta vestuvių svečių knyga sklandžiai derėtų su jūsų vestuvių tema, apsvarstykite dizainą, atitinkantį jūsų spalvų schemą arba dekoracijas.

2. Interaktyvios prisijungimo idėjos

Sukurkite interaktyvią ir patrauklią patirtį savo svečiams peržengdami tradicinę svečių knygą. Kai kurios kūrybinės idėjos apima:

 • Nykščio atspaudų piešinys: pateikite rašalo padėkliuką ir paprašykite svečių palikti savo nykščio atspaudus ant drobės, taip suformuojant gražų nykščio atspaudų meno kūrinį. Prie spaudinio pridėkite jų inicialus arba trumpą žinutę.
 • Pranešimas butelyje: paskatinkite svečius rašyti žinutes ir sudėti juos į mažus buteliukus. Uždarykite butelius ir padėkite juos į dekoratyvinį indą. Šiuos pranešimus galite perskaityti per būsimus jubiliejus.
 • Linkėjimų akmenys: paprašykite svečių užrašyti savo linkėjimus ant lygių akmenų. Jie gali būti laikomi kaip atminimo dovanėlės arba naudojami kaip dekoratyvūs jūsų namuose.

Profesionalų patarimas: „Polaroid“ fotoaparato vestuvių svečių knyga Jei norite interaktyvaus ir linksmo posūkio, sukurkite „Polaroid“ fotoaparato vestuvių svečių knygą . Svečiai gali fotografuoti akimirksniu, įtraukti jas į svečių knygą ir kartu su nuotraukomis rašyti žinutes.

3. Vestuvių palinkėjimų knyga

Suteikite savo vestuvių vakarėliui ypatingą vaidmenį svečių knygoje. Tegul jie pirmieji pasirašo arba paliks jums nuoširdžius pranešimus. Tai unikalus būdas užfiksuoti jausmus tų, kurie suvaidino svarbų vaidmenį jūsų kelionėje į didžiąją dieną.

Profesionalų patarimas: apsvarstykite galimybę naudoti citatas ir raginimus, kad įkvėptumėte svečius ir kad prisijungimo procesas būtų prasmingesnis, į svečių knygą įtraukite citatų, raginimų ar klausimų, skatinančių juos pasidalinti mintimis ir prisiminimais.

4. Vestuvių palinkėjimų knygos iškabos

Užtikrinkite, kad svečiai nepraleistų progos pasirašyti svečių knygoje, aiškiai rodydami ženklus. Kai kurios ženklų idėjos:

 • Lentelės ženklai: juos galima pastatyti prie įėjimo, kad būtų galima nukreipti svečius, arba prie svečių knygos stalo, kad suteiktų žavesio.
 • A-rėmo molbertai: padėkite elegantišką A-rėmo molbertą su sveikinimo žinute ir nurodymais į svečių knygą.
 • Lentelės ant stalo: mažesnėms ir intymesnėms vestuvėms apsvarstykite galimybę ant kiekvieno svečių stalo pastatyti stalviršio ženklus su aiškiomis instrukcijomis.

Profesionalo patarimas: suderinkite savo vestuvių estetiką. Sukurkite savo vestuvių svečių knygos iškabas, kad jos atitiktų bendrą jūsų vestuvių dekoro estetiką. Nesvarbu, ar tai kaimiškas, modernus ar bohemiškas, nuoseklus dizainas suteikia vizualinio patrauklumo.

Toliau aptarsime dažniausiai pasitaikančias nesėkmes su vestuvių svečių knygomis ir pateiksime patarimų, kaip jų išvengti. Užtikrinsime, kad jūsų vestuvių svečių knygos patirtis būtų sklandi ir įsimintina.

Kaip išvengti nelaimių su vestuvių palinkėjimų knygomis

Planuojant vestuves ir ruošiantis didžiajai dienai, būtina atsižvelgti į galimas nesėkmes, kurios gali įvykti su vestuvių svečių knygomis. Šioje paskutinėje mūsų vadovo dalyje išnagrinėsime dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria poros, ir pateiksime praktinių patarimų, kaip jų išvengti, kad svečių knygos patirtis būtų sklandi ir įsimintina.

1. Neteisinga arba pamesta palinkėjimų knyga

Viena iš dažniausiai pasitaikančių nelaimių yra svečių knygos nebuvimas arba pametimas, paliekant didelę spragą vestuvių prisiminimuose. Norėdami to išvengti:

 • Paskirkite globėją: pasirinkite patikimą draugą ar šeimos narį, kuris stebėtų svečių knygos stalą ir įsitikintų, kad jis netyčia neperkeltas ar nepadėtas.
 • Fotokopijų puslapiai: Padarykite svečių knygos puslapių kopijas prieš vestuves. Jei originalas būtų prarastas, vis tiek gausite nuoširdžius pranešimus.

Profesionalų patarimas: naudokite svečių knygos palydovą arba paskirkite svečių knygos prižiūrėtoją, kurio vienintelė atsakomybė yra prižiūrėti knygą ir padėti svečiams prisijungti.

2. Neužbaigti įrašai

Kai kurie svečiai gali būti neaiškūs, ką įrašyti svečių knygoje, todėl įrašai bus neišsamūs arba neaiškūs. Norėdami to išvengti:

 • Įtraukti raginimus: pridėkite raginimų ar klausimų į savo svečių knygą, skatinančius svečius pasidalinti mintimis, prisiminimais ir linkėjimais.
 • Įrašų pavyzdžiai: šalia svečių knygos rodykite pavyzdinius įrašus, kad įkvėptumėte ir parodytumėte svečiams, ko tikimasi.

Profesionalų patarimas: apsvarstykite svečių knygos nuotraukų būdelę Šalia svečių knygos pastatykite nuotraukų būdelę, kad paskatintumėte svečius nusifotografuoti ir palikti įdomių bei įsimintinų įrašų.

3. Pamiršti parašai

Neretai svečiai pamiršta pasirašyti svečių knygoje, ypač jei ji nėra gerai matoma. Kad niekas nepraleistų:

 • Strateginė vieta: patalpinkite svečių knygą gerai matomoje vietoje, pvz., netoli įėjimo arba arti svetainės zonos.
 • Draugiški priminimai: paprašykite savo pareigūno ar vestuvių šventės nario paminėti svečių knygą ceremonijos ar priėmimo metu, primindami svečiams pasirašyti.

Profesionalų patarimas: naudokite vestuvių svetainę Įtraukite į savo vestuvių svetainę skaitmeninės svečių knygos parinktį, kad užfiksuotumėte parašus ir pranešimus iš tų, kurie gali pamiršti prisijungti asmeniškai.

4. Perpildymas

Kartais svečių knygos sritis gali būti perpildyta, o tai gali sukelti ilgų eilių ir svečių nusivylimą. Norėdami išvengti perpildymo:

 • Kelios stotys: nustatykite kelias svečių knygų stotis, ypač didesnėms vestuvėms, kad paskirstytumėte pasirašymo procesą ir išvengtumėte atsarginių kopijų.
 • RSVP internetu: apsvarstykite galimybę naudoti internetinę RSVP sistemą, kad iš anksto surinktumėte tam tikrą informaciją apie svečius ir sumažintumėte ilgų prisijungimo seansų poreikį.

Profesionalų patarimas: paskirkite tvarkytojus Tegul tvarkdariai nukreipia svečius į svečių knygų stotis, užtikrindami sklandų ir organizuotą procesą.

5. Nepakankamas apšvietimas

Dėl prasto apšvietimo svečiams gali būti sunku pasirašyti svečių knygoje, todėl įrašai gali būti neįskaitomi. Norėdami išspręsti šią problemą:

 • Apšvietimo patikrinimas: prieš vestuves patikrinkite apšvietimą svečių knygos zonoje, kad įsitikintumėte, jog jis gerai apšviestas ir patogus svečiams.
 • Dekoratyvinis apšvietimas: pridėkite dekoratyvinių apšvietimo elementų, kurie ne tik padidina svečių knygos plotą, bet ir sukuria kviečiančią atmosferą.

Profesionalo patarimas: naudokite pasakų lemputes ir žibintus Fairy žibintai ir žibintai gali pridėti magijos į jūsų vestuvių svečių knygos sritį ir sukurti kerinčią atmosferą.

Būdami iniciatyvūs ir atsižvelgdami į šias galimas nesėkmes, galite užtikrinti, kad jūsų vestuvių svečių knygos patirtis būtų kuo sklandesnė ir įsimintinesnė. Šie patarimai padės išvengti dažnai pasitaikančių spąstų – nuo ​​neleistinų knygų prevencijos iki visiškų įrašų skatinimo ir perpildymo problemų.

Apibendrinant, jūsų vestuvių svečių knyga yra ne tik formalumas, bet ir prisiminimų bei nuoširdžių artimųjų linkėjimų lobynas. Laikydamiesi nurodymų, vengdami, ko negalima, ir spręsdami galimas nesėkmes, sukursite svečių knygos patirtį, kuri pagerins jūsų vestuvių dieną ir suteiks ilgalaikę atminimą, kurį branginsite daugelį metų.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Q1. Koks yra vestuvių palinkėjimų knygos tikslas?

 • Vestuvių svečių knyga yra atmintis, kurioje svečiai gali palikti asmenines žinutes, linkėjimus ir parašus, išsaugodami prisiminimus iš jūsų ypatingos dienos.

Q2. Kokios yra kūrybinės alternatyvos tradicinei vestuvių palinkėjimų knygai?

 • Kūrybinės alternatyvos yra suasmenintos nuotraukų knygos, nykščio atspaudų piešimas, žinutė butelyje, palinkėjimų akmenys ir „Polaroid“ fotoaparato sąrankos momentinėms nuotraukoms ir žinutėms.

Q3. Kaip išvengti, kad mano vestuvių palinkėjimų knyga nebūtų pamesta ar pamesta?

 • Paskirkite globėją, kuris prižiūrėtų svečių knygos stalą, padarytų puslapių kopijas arba naudotų svečių knygos prižiūrėtoją, kad užtikrintumėte jo saugumą.

4 klausimas. Ką daryti, kad paskatinčiau svečius įrašyti prasmingus įrašus palinkėjimų knygoje?

 • Įtraukite raginimus ir klausimus į palinkėjimų knygą, parodykite įrašų pavyzdžius ir apsvarstykite galimybę įrengti nuotraukų kabiną, kad įkvėptumėte svečius.

Q5. Kaip išvengti, kad svečiai nepamirštų pasirašyti palinkėjimų knygoje?

 • Padėkite svečių knygą gerai matomoje vietoje, priminkite svečiams ceremonijos ar priėmimo metu ir pasiūlykite skaitmeninės svečių knygos parinktį savo vestuvių svetainėje.

6 klausimas. Ką daryti, jei palinkėjimų knygos zona per vestuves perpildyta?

 • Sukurkite kelias svečių knygų stotis didesnėms vestuvėms, naudokite internetines RSVP sistemas ir paskirkite prižiūrėtojus, kurie nuves svečius į stotis.

7 klausimas. Kaip užtikrinti tinkamą palinkėjimų knygos srities apšvietimą, kad įrašai būtų įskaitomi?

 • Išbandykite apšvietimą prieš vestuves, pridėkite dekoratyvinių apšvietimo elementų ir apsvarstykite galimybę naudoti pasakų lemputes ir žibintus, kad sukurtumėte kviečiančią atmosferą.
Grįžti į tinklaraštį
 • Wedding Guest Book: What's Trendy Right Now?

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

 • Guest Books at Baby Showers and Christenings

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

 • How Do You Stick Polaroid Pictures to Wedding Guestbook? - klevo Albums

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

1 apie 3