How to Set Up a Polaroid Guest Book Table at Your Wedding - klevo

Kaip parengti palinkėjimų knygos stalą jūsų vestuvėse

Tobulos vestuvių palinkėjimų knygos patirtis

Planuojate savo svajonių vestuves ir ieškote unikalaus būdo įamžinti svečių linkėjimus ir prisiminimus? Atsisveikinkite su tradicinėmis palinkėjimų knygomis ir pasisveikinkite su Polaroid palinkėjimų knygų stalu, kuris privers jūsų svečius šurmuliuoti iš įspūdžių. Šiame trijų dalių vadove parodysime, kaip jūsų vestuvėse pasistatyti Polaroid palinkėjimų knygos stalą ir sukurti nepamirštamą patirtį, kurią jūs ir jūsų svečiai branginsite amžinai.

Kas yra „Polaroid“ palinkėjimų knyga?

Prieš pasinerdami į šios nuostabios funkcijos nustatymo detales, išsiaiškinkime, kas yra „Polaroid“ svečių knyga. Polaroid svečių knyga yra kūrybiškas ir interaktyvus būdas jūsų vestuvių svečiams palikti asmeninę žinutę ar nuotrauką laimingai porai. Užuot tik pasirašę savo vardus, svečiai akimirksniu fotografuoja naudodami „Polaroid“ fotoaparatą ir prideda jas prie tam skirto puslapio, kartu palikdami nuoširdų užrašą.

Kodėl verta rinktis „Polaroid“ palinkėjimų knygą?

„Polaroid“ palinkėjimų knygos pastaraisiais metais išpopuliarėjo ir dėl geros priežasties. Jie siūlo linksmą ir interaktyvų jūsų vestuvių elementą, leidžiantį svečiams labiau įsitraukti į ilgalaikių prisiminimų kūrimą. Štai keletas įtikinamų priežasčių pasirinkti Polaroid svečių knygą:

 • Unikalus prisiminimas: Skirtingai nuo tradicinių svečių knygų, kurios dažnai renka dulkes ant lentynos, „Polaroid“ svečių knyga yra apčiuopiama ir įsimintina atmintis, kurią galite vėl ir vėl peržiūrėti.
 • Asmeninis prisilietimas: jūsų svečiai gali būti kūrybingi su savo nuotraukomis, pridedant asmeninių prisilietimų ir žinučių, todėl tai nuoširdus prisiminimas apie jūsų didelę dieną.
 • Pramogos: tai yra pramogų šaltinis, skatinantis svečius bendrauti ir smagiai fotografuoti.
 • Svečių įsitraukimas: „Polaroid“ svečių knygos stalas skatina bendrauti ir įsitraukti, todėl svečiai jaučiasi labiau susiję su jūsų vestuvėmis.

Dabar, kai supratote „Polaroid“ svečių knygos patrauklumą, pereikime prie to, kaip ją paruošti vestuvių dienai.

Tinkamo palinkėjimų knygos albumo pasirinkimas

Pirmasis žingsnis kuriant Polaroid svečių knygos stalą yra tobulo svečių knygos albumo pasirinkimas. Pasirinktas albumas suteiks toną jūsų svečiams ir padės sukurti vientisą jūsų vestuvių temą.

Kai išsirinksite tobulą albumą, atitinkantį jūsų vestuvių temą, laikas susidėti Polaroid svečių knygos stalą. Kitame skyriuje išnagrinėsime pagrindinius elementus, reikalingus norint sukurti nepamirštamą svečių knygos patirtį.

„Polaroid“ palinkėjimų knygos stalo nustatymas

Dabar, kai išsirinkote idealų svečių knygos albumą, laikas susidėti savo Polaroid svečių knygos stalą. Šioje skiltyje sužinosite, kaip atlikti esminius veiksmus, kad jūsų svečiai patirtų sklandų ir įsimintiną patirtį.

1. Geriausios vietos pasirinkimas

Labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą savo Polaroid svečių knygos stalui. Užtikrinkite, kad jis būtų lengvai pasiekiamas, gerai apšviestas ir gerai matomas, kad svečiai jo nepraleistų. Apsvarstykite galimybę jį pastatyti šalia įėjimo arba centrinėje vietoje, kur svečiai negali to nepastebėti atvykę.

2. Sutvarkykite savo reikmenis

Surinkite visas reikmenis, kurių jums prireiks svečių knygos stalui:

 • „Polaroid“ kamera: paruoškite vieną ar daugiau „Polaroid“ fotoaparatų su pakankamai juostele.
 • Svečių knygos albumas: padėkite pasirinktą svečių knygos albumą gerai matomoje vietoje ant stalo.
 • Rašikliai ir žymekliai: pateikite daugybę spalvingų rašiklių ir žymeklių, kad svečiai galėtų rašyti savo žinutes.
 • Lipdukai ir klijai: Padėkite svečiams lengvai priklijuoti nuotraukas dvipuse juostele, klijų pagaliukais ar dekoratyviniais nuotraukų kampeliais.
 • Rekvizitas ir aksesuarai: apsvarstykite galimybę įtraukti rekvizitus, pvz., juokingas skrybėles, boas ar lentos, kad paskatintumėte svečius kūrybiškai fotografuoti.

3. Aiškios instrukcijos

Sukurkite aiškias ir glaustas instrukcijas savo svečiams. Galbūt norėsite pridėti ženklą arba nedidelę kortelę su gairėmis, kaip naudoti Polaroid kamerą, kur įdėti nuotraukas į albumą ir bet kokias kitas konkrečias instrukcijas, kurių norite, kad jos laikytųsi. Tai užtikrina, kad net ir mažiau technologijų išmanantys svečiai jaustųsi patogiai dalyvaudami.

4. Svečių sužadėtuvės

Skatinkite svečius dalyvauti linksmybėse, paskirdami ką nors tvarkyti stalą. Šis asmuo gali padėti svečiams naudotis fotoaparatu, padėti pridėti nuotraukų ir užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai.

5. Papuoškite Stalą

Padarykite savo Polaroid svečių knygos stalą išskirtinį, papuošdami jį pagal savo vestuvių temą. Apsvarstykite galimybę pridėti staltiesę, kuri atitiktų jūsų vestuvių spalvas, šviežias gėles ar įrėmintas poros nuotraukas. Suasmeninkite jį, kad jis taptų neatsiejama jūsų vestuvių dekoro dalimi.

6. Prisijungimas prie palinkėjimų knygos

Nors dauguma jūsų svečių norės dalyvauti, kai kurie galbūt norės pasirinkti tradicinį maršrutą, pasirašydami savo vardus svečių knygoje. Įsitikinkite, kad yra skirtas skyrius tiems, kurie nori šio metodo, kad kiekvienas galėtų prisidėti taip, kaip jiems patinka.

7. Atsarginės eksploatacinės medžiagos

Visada turėkite papildomos plėvelės, rašiklių, klijų ir kitų reikmenų, jei kas nors pasibaigtų arba neveiks tinkamai. Taip išvengsite bet kokių trikdžių ir užtikrinsite, kad kiekvienas svečias turės galimybę palikti savo pėdsaką jūsų Polaroid svečių knygoje.

8. Bandomasis paleidimas

Prieš didžiąją dieną atlikite bandomąjį paleidimą su fotoaparatu, kad įsitikintumėte, jog jis puikiai veikia. Tai padės išvengti netikėtų techninių nesklandumų vestuvių metu.

Atminkite, kad sėkmingo „Polaroid“ svečių knygos stalo raktas yra padaryti jį kuo lengvesnį ir patrauklesnį jūsų svečiams. Atlikdami šiuos veiksmus sukursite įsimintiną patirtį, kuri atspindi jūsų ypatingos dienos esmę.

Paskutinėje dalyje išnagrinėsime būdus, kaip išnaudoti visas Polaroid palinkėjimų knygos galimybes po vestuvių ir kodėl tai yra brangi atminimo dovana.

Branginkite savo „Polaroid“ palinkėjimų knygos prisiminimus

Jūsų vestuvių diena atėjo ir praėjo, o jūsų Polaroid svečių knyga buvo užpildyta nuoširdžiais pranešimais ir smagiomis nuotraukomis. Dabar atėjo laikas branginti šią unikalią atminimo dovanėlę ir išnaudoti visas jo galimybes. Šioje paskutinėje dalyje išnagrinėsime būdus, kaip išsaugoti ir atgaivinti jūsų Polaroid svečių knygos prisiminimus.

1. Personalizuotas prisiminimas

Jūsų Polaroid svečių knyga yra suasmenintas prisiminimas, atspindintis jūsų draugų ir šeimos meilę ir linkėjimus. Tai gražus jūsų ypatingos dienos priminimas. Kai tik jį atidarysite, sugrįšite į džiaugsmą ir meilę, kuri užpildė kambarį.

2. Nuskaitymas ir skaitmeninės kopijos

Apsvarstykite galimybę nuskaityti Polaroid nuotraukas ir pranešimus iš savo svečių knygos, kad sukurtumėte skaitmenines kopijas. Tokiu būdu galite lengvai jais dalytis su artimaisiais ir iš naujo išgyventi prisiminimus kompiuteryje ar socialiniuose tinkluose. Be to, tai puikus būdas užtikrinti, kad turėtumėte šių brangių prisiminimų atsarginę kopiją, jei fizinė svečių knyga būtų sugadinta ar prarasta.

3. Parankinių įrėminimas

Pasirinkite keletą mėgstamų Polaroid nuotraukų ir įrėminkite jas. Jie gali būti rodomi jūsų namuose kaip nuolatinis priminimas apie meilę ir laimę, kuria dalinatės jūsų vestuvių dieną. Tai suteikia jūsų interjerui asmeniškumo ir jūsų svečių indėlis tampa jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.

4. Sukurkite nuotraukų albumą

Nors pati svečių knyga yra savarankiškas nuotraukų albumas, taip pat galite sukurti atskirą nuotraukų albumą su pasirinktomis Polaroid nuotraukomis. Tai gali būti puikus kavos staliuko ar knygų lentynos priedas, leidžiantis lengvai pavartyti ir atgaivinti prisiminimus.

5. Padėkos atvirukai

Į savo padėkos atvirukus įtraukite kai kurias nuotraukas ir žinutes iš savo Polaroid palinkėjimų knygos. Šis suasmenintas prisilietimas parodys jūsų svečiams, kad nuoširdžiai vertinate jų buvimą ir indėlį į jūsų ypatingą dieną.

6. Bendrinkite internete

Jei sukūrėte skaitmenines Polaroid nuotraukų kopijas, apsvarstykite galimybę pasidalinti jomis socialinėje žiniasklaidoje arba per savo vestuvių svetainę. Tai leidžia jūsų svečiams matyti savo indėlį ir dalytis dienos džiaugsmu, net jei jie negalėjo dalyvauti vestuvėse asmeniškai.

7. Jubiliejinė tradicija

Per savo vestuvių metines peržiūrėkite savo Polaroid svečių knygą. Tai nuostabi tradicija iš naujo išgyventi prisiminimus, skaityti nuoširdžius pranešimus ir prisiminti meilę bei džiaugsmą, kuris supo jūsų vestuvių dieną.

8. Parodyk ir pasakyk

Nedvejodami pasidalinkite savo Polaroid palinkėjimų knyga su draugais ir šeimos nariais, kurie negalėjo dalyvauti jūsų vestuvėse. Jiems patiks matyti nuotraukas ir skaityti žinutes, o tai puikus būdas įtraukti juos į šventes po vestuvių.

Jūsų Polaroid palinkėjimų knyga yra daugiau nei tik nuotraukų kolekcija; tai meilės, juoko ir brangių prisiminimų iš jūsų vestuvių dienos laiko kapsulė. Atlikdami šiuos veiksmus, kad išsaugotumėte ir atgaivintumėte prisiminimus, užtikrinsite, kad šis unikalus prisiminimas kels džiaugsmą ir šilumą į jūsų gyvenimą ateinančiais metais.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Polaroid“ svečių knygos stalas yra puikus jūsų vestuvių papildymas, siūlantis interaktyvų ir asmeninį būdą jūsų svečiams dalyvauti jūsų ypatingoje dienoje. Kruopščiai pasistatę stalą sukursite įspūdžius, kuriuos su malonumu prisimins jūsų svečiai, o užfiksuoti prisiminimai taps brangia jūsų kaip sutuoktinių gyvenimo dalimi. Taigi, pirmyn, susikurkite savo Polaroid svečių knygą ir leiskite savo vestuvių dienos magijai gyvuoti per savo artimųjų nuotraukas ir žinutes.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

 • Kas yra „Polaroid“ svečių knyga ir kodėl turėčiau apsvarstyti galimybę ją turėti savo vestuvėse?
 • „Polaroid“ svečių knyga yra alternatyva tradicinei svečių knygai, kurioje svečiai akimirksniu fotografuoja „Polaroid“ fotoaparatu ir kartu palieka žinutes. Tai puikus pasirinkimas jūsų vestuvėms, nes jis suteikia jūsų svečių knygai interaktyvumo ir asmeniškumo, todėl tai yra įsimintina atmintis.
 • Kaip per vestuves pastatyti Polaroid svečių knygos stalą?
 • Norėdami nustatyti „Polaroid“ svečių knygos stalą, turite pasirinkti puikią vietą, surinkti reikiamus reikmenis, pateikti aiškias instrukcijas, įtraukti stalo tvarkytoją, papuošti stalą, kad jis atitiktų jūsų temą, ir pasiūlyti vietos tradiciniams prisijungimams. kuriems tai labiau patinka.
 • Kur galiu rasti geriausią svečių knygos albumą savo Polaroid svečių knygai?
 • „Klevo Albums“ siūlo įvairius dailaus dizaino svečių knygų albumus. Rinkitės iš įvairių variantų, tokių kaip Latte Mint Mini Square, Ivory Lavender Horizontal, Mayo Teal Gold Mini Square, Latte Sand Gold Square ir Latte Gold Square, kad rastumėte geriausiai jūsų vestuvių temą atitinkantį variantą.
 • Kokių reikmenų man reikia „Polaroid“ svečių knygos stalui?
 • Jums reikės „Polaroid“ fotoaparato su pakankamai juostele, pasirinkto svečių knygos albumo, rašiklių ir žymeklių, klijų (pvz., dvipusės juostelės ar klijų pagaliukų), rekvizitų smagioms nuotraukoms ir atsarginių reikmenų kritiniais atvejais.
 • Ar galiu sukurti skaitmenines Polaroid nuotraukų kopijas iš savo svečių knygos?
 • Taip, galite nuskaityti nuotraukas ir pranešimus, kad sukurtumėte skaitmenines kopijas, kad galėtumėte lengvai jais dalytis su draugais ir šeimos nariais ir turėti atsarginę kopiją, jei fizinė svečių knyga būtų sugadinta arba pamesta.
 • Kaip galiu įtraukti Polaroid svečių knygos prisiminimus į savo kasdienį gyvenimą po vestuvių?
 • Galite įrėminti savo mėgstamas Polaroid nuotraukas, sukurti atskirą nuotraukų albumą, naudoti nuotraukas ir žinutes padėkos atvirukuose arba dalytis jomis internete per socialinius tinklus ar vestuvių svetainę. Tokiu būdu jūsų prisiminimai gali tapti jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.
 • Ar yra tradicija, susijusi su Polaroid svečių knygomis vestuvių metinėms?
 • Daugelis porų per savo vestuvių metines nusprendžia perskaityti savo Polaroid svečių knygą. Tai širdžiai miela tradicija, leidžianti išgyventi prisiminimus, perskaityti žinutes ir prisiminti meilę bei džiaugsmą iš vestuvių dienos.
Grįžti į tinklaraštį
 • Wedding Guest Book: What's Trendy Right Now?

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

 • Guest Books at Baby Showers and Christenings

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

 • How Do You Stick Polaroid Pictures to Wedding Guestbook? - klevo Albums

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

1 apie 3