What to Write in a Wedding Guest Book: 20 Useful Tips - klevo

Ką įrašyti į vestuvių palinkėjimų knygą: 20 naudingų patarimų

Vestuvių palinkėjimų knygos – brangi atminimo dovana

Kai reikia švęsti svarbiausią savo gyvenimo dieną, vestuvės neabejotinai yra džiaugsmo, meilės ir bendrumo viršūnė. Tai diena, kupina nepamirštamų akimirkų – nuo ​​emocinio pasikeitimo įžadais iki linksmos šokių aikštelės. Viena puoselėjama tradicija per vestuves yra svečių knyga, kuri veikia kaip nuotakos ir jaunikio atminimas. Šiame straipsnyje išnagrinėsime dešimt naudingų patarimų, ką įrašyti į vestuvių palinkėjimų knygą, kad šis branginamas prisiminimas taptų dar ypatingesnis.

1. Kodėl svarbios palinkėjimų knygos

Vestuvių svečių knygos yra sena tradicija ir jos ir toliau užima ypatingą vietą porų širdyse. Jie nėra tik dar vienas vestuvių aksesuaras; tai apčiuopiami prisiminimai apie žmones, kurie kartu su jumis šventė jūsų ypatingą dieną. Kai atidarote tą svečių knygą po daugelio metų, tarsi iš naujo išgyvenate savo vestuves. Tai graži kelionė laiku, todėl labai svarbu ją teisingai atlikti.

2. Vestuvių palinkėjimų knygos suasmeninimas

Jūsų vestuvių svečių knyga turėtų atspindėti jūsų asmenybę ir vestuvių temą. Nesvarbu, ar tai elegantiškas dramblio kaulo ir koralų horizontalus dizainas, romantiškas dulkėtas rožių ir levandų mini kvadratas, ar bet koks kitas stilius, pavyzdžiui, įspūdinga dramblio kaulo ir aukso spalvos horizontali, ar ryškios majonezo žalsvai mėlynos, smėlio ir aukso spalvos mini kvadratinės svečių knygos iš Klevo Albums . įsitikinkite, kad tai atitinka jūsų vestuvių estetiką. Suasmeninta svečių knyga padarys jį dar ypatingesnį ir unikalesnį.

3. „Polaroid“ palinkėjimų knygos tendencija

Pastaraisiais metais polaroidinių vestuvių svečių knygų tendencija užvaldė vestuvių pasaulį. Užuot tik pasirašę savo vardus, svečiai raginami nufotografuoti polaroidiniu fotoaparatu ir pridėti ją prie knygos kartu su nuoširdžia žinute. Šis dinamiškas posūkis suteikia jūsų svečių knygai interaktyvaus elemento ir leidžia įamžinti atviras artimųjų akimirkas.

4. Palinkėjimų knygos pagrindai

Prieš pasinerdami į patarimus, ką rašyti vestuvių svečių knygoje, palieskime pagrindinius palinkėjimų knygos elementus. Paprastai čia yra vietos svečiams parašyti savo vardus, palinkėti geriausius linkėjimus ir kartais net pasidalinti anekdotais ar patarimais. Kai kuriose svečių knygose svečiai gali parašyti ne tik vieną ar du sakinius, o tai suteikia galimybę rinkti nuoširdžius pranešimus ir istorijas.

5. Jūsų palinkėjimų knyga, jūsų taisyklės

Nebijokite savo svečių knygą paversti išskirtine. Nors yra tam tikrų tradicinių lūkesčių, atminkite, kad tai jūsų vestuvės ir jos turėtų atspindėti jūsų asmenybę ir pageidavimus. Jei norite įtraukti keistų raginimų ar unikalių klausimų, nedvejodami darykite tai. Jūsų svečiai įvertins galimybę būti kūrybingiems.

 

Ką įrašyti į savo vestuvių palinkėjimų knygą

 

6. Nuoširdūs linkėjimai ir sveikinimai

Vienas dažniausių įrašų vestuvių svečių knygoje – nuoširdus palinkėjimas ar sveikinimas. Skatinkite savo svečius išreikšti savo džiaugsmą ir linkėjimus dėl jūsų ateities kartu. Paprasti, nuoširdūs pranešimai, tokie kaip: „Linkiu jums visą gyvenimą meilės ir laimės“ arba „Sveikiname su ypatinga diena“, visada vertinami.

7. Pasidalinkite asmeniniais anekdotais

Skatinkite savo svečius pasidalyti asmeniniais anekdotais ar istorijomis apie jūsų santykius. Šios nuoširdžios istorijos jūsų svečių knygai suteikia unikalumo ir asmeniškumo. Tai gali būti istorija apie tai, kaip pirmą kartą susitikote, įsimintinas nuotykis, kurį patyrėte kartu, arba juokingas įvykis, įvykęs jūsų piršlybų metu. Tokie asmeniniai prisilietimai paverčia svečių knyga daugiau nei tik parašų rinkiniu.

8. Patarimai vedyboms

Daugelis svečių, ypač jau susituokę, mielai dalijasi savo išmintimi ir patarimais dėl laimingos santuokos. Galite įtraukti raginimus, pvz., „Kokia jūsų sėkmingos santuokos paslaptis?“ arba „Pasidalinkite geriausiu santuokos patarimu“. Tai ne tik suteikia vertingų įžvalgų, bet ir suteikia svečiams galimybę perteikti savo išmintį.

9. Pažymėkite savo ypatingą dieną

Jūsų vestuvės yra gražios meilės istorijos kulminacija. Paprašykite svečių pasidalyti mintimis apie ceremoniją, vietą ar bet kokias ypatingas akimirkas, kurias jie matė. Galbūt jie gali apibūdinti emocijas, kurias jautė per įžadus, ar dekoro grožį. Šie įrašai bus brangus jūsų vestuvių dienos priminimas.

10. Kūrybiniai raginimai

Būkite kūrybingi naudodami svečių knygos raginimus. Galite paprašyti svečių nupiešti paveikslėlį, parašyti trumpą eilėraštį arba pasidalinti savo mėgstama meilės citata. Šie kūrybingi raginimai ne tik padaro svečių knygą unikalią, bet ir suteikia linksmumo bei netikėtumo. Apsvarstykite tokius raginimus kaip „Nupieškite laimingos poros paveikslą“ arba „Parašyk trumpą eilėraštį apie meilę“.

11. Linkėjimai ateičiai

Be sveikinimų, paskatinkite svečius pasidalyti linkėjimais jūsų ateičiai. Paklauskite jų, ką jie tikisi išvysti jūsų bendrame gyvenime ateinančiais metais. Šie įrašai gali sušildyti ir įkvėpti, pasiūlydami jums žvilgsnį į meilę ir paramą, supančią jūsų santuoką.

12. Išreikškite dėkingumą

Nepamirškite padėkoti savo svečiams. Skirkite puslapį svečių knygoje, kad padėkotumėte jiems už tai, kad jie buvo jūsų ypatingos dienos dalis. Galite parašyti nuoširdžią žinutę arba tiesiog pasakyti: „Ačiū, kad pasidalinote šia diena su mumis“. Jūsų svečiai įvertins šį gestą.

13. Asmeniniai pranešimai konkretiems svečiams

Jei vestuvėse dalyvauja artima šeimos ir draugų grupė, apsvarstykite galimybę svečių knygoje sukurti skyrius, kuriuose konkretūs svečiai galėtų palikti vieni kitiems asmenines žinutes. Tai prideda intymumo sluoksnį ir leidžia jūsų artimiesiems išreikšti savo jausmus vienas kitam.

14. Linksmybės ir žaidimai

Jei norite į savo svečių knygą įtraukti linksmybių ir bendravimo, apsvarstykite galimybę įtraukti žaidimų ar iššūkių. Galite paprašyti svečių užpildyti „mad-lib“ stiliaus žinutę arba sukurti kryžiažodį su įkalčiais, susijusiais su jūsų santykiais. Šie interaktyvūs elementai gali būti pramogų ir pramogų šaltinis.

15. Galutinis prisilietimas: parašas ir data

Svečiams pasidaliję linkėjimais, asmeninėmis istorijomis ir kūrybiniais įrašais, nepamirškite palikti vietos parašams ir datai. Tai tradicinis vestuvių palinkėjimų knygos aspektas, kurio nereikėtų pamiršti. Tai paprastas, bet būtinas būdas svečiams pažymėti savo buvimą jūsų vestuvėse.

Įtraukę šiuos patarimus į savo vestuvių svečių knygą, sukursite brangų prisiminimą, kupiną meilės, prisiminimų ir asmeninių prisilietimų. Atminkite, kad jūsų svečių knyga neturi būti griežto formato; tai turėtų atspindėti jūsų asmenybę ir pageidavimus. Nesvarbu, ar pasirenkate klasikinį, ar kūrybišką požiūrį, svarbiausia, kad jis atspindėtų jūsų ypatingos dienos esmę ir jūsų artimųjų šilumą.

Vestuvių palinkėjimų knygos išsaugojimas ir demonstravimas

 

16. Palinkėjimų knygos apsauga

Po vestuvių dienos labai svarbu gerai pasirūpinti svečių knyga, kad ji išliktų graži atminimo dovana ilgus metus. Apsvarstykite galimybę įdėti jį į apsauginę dėžutę arba įvorę, kad apsaugotumėte nuo dulkių, šviesos ir galimos žalos. Tai padės išsaugoti knygos puslapius ir visas pridėtas nuotraukas.

17. Palinkėjimų knygos rodymas namuose

Jūsų vestuvių svečių knyga nėra skirta rinkti dulkes ant lentynos. Išstatykite jį gerai matomoje vietoje savo namuose, kur galėsite juo mėgautis jūs ir jūsų svečiai. Pasirinkite lengvai pasiekiamą vietą, pvz., kavos staliuką ar įėjimą, ir leiskite jai tapti pokalbio dalimi. Kiekvieną kartą, kai jūs ar jūsų svečiai praeina pro šalį, jie negali nepriminti apie meilę ir džiaugsmą, kurį dalinatės jūsų ypatingą dieną.

18. Nuskaitymas ir skaitmeninimas

Norėdami apsaugoti svečių knygos turinį, apsvarstykite galimybę ją nuskaityti arba skaitmeninti. Tokiu būdu turėsite skaitmeninę visų širdžiai mielų pranešimų, nuotraukų ir meno kūrinių kopiją. Tai ne tik apsaugo jūsų brangius prisiminimus, bet ir leidžia lengvai pasidalinti jais su draugais ir šeimos nariais, kurie negalėjo dalyvauti vestuvėse.

19. Pasirinktiniai rėmeliai ir šešėlių dėžės

Tiems, kurie pasirenka polaroidinių svečių knygų tendenciją arba jei jūsų svečių knygoje yra įsimintinų nuotraukų, apsvarstykite galimybę sukurti pasirinktinius rėmelius arba šešėlių dėžutes. Tai gali parodyti polaroidines momentines nuotraukas ar bet kokius kitus prisiminimus iš jūsų vestuvių dienos. Tai kūrybiškas būdas įtraukti svečių knygą į savo namų dekorą.

20. Palinkėjimų knygos peržiūra

Laikui bėgant, ypatingomis progomis ar jubiliejaus proga dar kartą apsilankykite svečių knygoje. Širdį glostanti patirtis skaityti nuoširdžius artimųjų žinutes. Bėgant metams svečių knyga taps jūsų vestuvių dienos laiko kapsule, o ją aplankius sugrąžinsite tos ypatingos akimirkos emocijas ir prisiminimus.

Patarimai

 

Pasidalykite savo palinkėjimų knygos patirtimi

Nedvejodami pasidalykite įspūdžiais iš svečių knygos su savo artimaisiais. Pakvieskite draugus ir šeimos narius ir paskatinkite juos perskaityti puslapius, prisiminti ir pasidalinti savo mintimis. Jūsų svečių knyga yra ne tik jūsų atminimas; tai bendras prisiminimas su tais, kurie šventė jūsų dieną su jumis.

Perdavimas

Vykstant gyvenimo kelionei apsvarstykite galimybę perduoti savo vestuvių svečių knygą savo vaikams ar kitiems šeimos nariams. Tai tampa jūsų šeimos istorijos ir tradicijų dalimi, leidžiančia pažvelgti į meilę ir paramą, kuri supa jūsų šeimą ištisas kartas.

Tinkamos palinkėjimų knygos pasirinkimas

Svarstant, ką rašyti vestuvių svečių knygoje, būtina pagalvoti ir apie pačią palinkėjimų knygą. Svečių knygos dizaino ir stiliaus pasirinkimas, pvz., elegantiškas dramblio kaulo ir koralų horizontalus dizainas, romantiškas dulkėtas rožių ir levandų kvadratas ar bet koks kitas unikalus Klevo albumų variantas, vaidina svarbų vaidmenį išsaugant jūsų ypatingos dienos prisiminimus. . Įsitikinkite, kad dizainas atitinka jūsų vestuvių temą ir asmeninį stilių.

Apibendrinant

Jūsų vestuvių palinkėjimų knyga yra prisiminimų, meilės ir palaikymo lobis. Tai akivaizdus žmonių, kurie kartu su jumis šventė jūsų ypatingą dieną, atvaizdas. Tinkamai prižiūrėdami, ką įrašyti į svečių knygą ir kaip ją išsaugoti, galite užtikrinti, kad tai išliks brangi atminimo dovana, kurią su džiaugsmu aplankysite ateinančius metus.

Atminkite, kad vestuvių svečių knyga nėra tik knyga; tai gyvas prisiminimas apie meilę ir bendrumą, kuria pasidalinote savo vestuvių dieną. Naudokite jį, kad įamžintumėte tos gražios akimirkos esmę, ir ji toliau šildys jūsų širdį visos jūsų kelionės, kaip susituokusios poros, metu. Sveikiname artėjančių vestuvių proga ir tegul jūsų svečių knyga yra meilės ir laimės, kuria ketinate pasidalinti, liudijimas.

DUK: ką parašyti vestuvių palinkėjimų knygoje

1 klausimas: ar būtina turėti vestuvių palinkėjimų knygą?

A1: Nors tai nėra absoliuti būtinybė, vestuvių svečių knyga yra graži tradicija, leidžianti užfiksuoti nuoširdžius svečių norus, prisiminimus ir meilę jūsų ypatingą dieną. Tai brangi atminimo dovana, kurią daugelis porų saugo daugelį metų.

2 klausimas: Ar galiu pritaikyti savo vestuvių palinkėjimų knygą?

A2: Tikrai! Tiesą sakant, pritaikyti savo vestuvių palinkėjimų knygą, kad ji atitiktų jūsų vestuvių temą ir asmeninį stilių, yra puiki idėja. Apsvarstykite galimybę pasirinkti dizainą, spalvą ir formatą, atitinkantį jūsų estetiką ir pageidavimus.

3 klausimas: ką turėčiau įtraukti į svečių palinkėjimų raginimus?

A3: Svečių knygos raginimai gali būti tokie kūrybingi ir unikalūs, kaip jums patinka. Skatinkite savo svečius parašyti nuoširdžius linkėjimus, dalintis asmeniniais anekdotais, patarti vedyboms ar net piešti paveikslėlius ar rašyti eilėraščius. Svarbiausia, kad tai būtų prasminga ir asmeniška jums ir jūsų svečiams.

4 klausimas: kaip galiu rodyti ir apsaugoti savo palinkėjimų knygą po vestuvių?

A4: norėdami apsaugoti svečių knygą, įdėkite ją į apsauginę dėžutę arba įvorę, kad apsaugotumėte nuo dulkių ir šviesos. Pateikite jį gerai matomoje vietoje savo namuose, kurkite pasirinktinius nuotraukų rėmelius ir apsvarstykite galimybę jį nuskaityti arba skaitmeninti, kad išsaugotumėte turinį.

5 klausimas: ką daryti su savo palinkėjimų knyga po vestuvių?

A5: Jūsų vestuvių palinkėjimų knyga yra ilgalaikė atmintis. Apsilankykite joje ypatingomis progomis ar jubiliejų, kad išgyventumėte prisiminimus ir emocijas. Apsvarstykite galimybę ja pasidalinti su draugais ir šeima, perduoti ateities kartoms arba panaudoti šeimos tradicijai kurti. Jūsų svečių knyga liudija meilę ir paramą, kurią gavote savo vestuvių dieną.

Grįžti į tinklaraštį
 • Wedding Guest Book: What's Trendy Right Now?

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

  Vestuvių palinkėjimų knyga: kas šiuo metu madinga?

  Svajonių vestuvių planavimas apima daugybę sprendimų – nuo ​​tobulos vietos pasirinkimo iki skaniausio torto skonio. Tarp šių sprendimų slypi dažnai pamirštama palinkėjimų knygos detalė. Nors tradiciškai paprasta įrišta knyga, kurią svečiai...

 • Guest Books at Baby Showers and Christenings

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

  Palinkėjimų knygos kūdikio sutiktuvių šventės i...

  Palinkėjimų knygos yra daugiau nei tik parašų rinkinys; jos liudija meilę ir paramą, supančią garbės svečią. Nesvarbu, ar tai būtų kūdikio sutikimo šventė (baby shower), ar krikštynos, įtraukus palinkėjimų knygą į...

 • How Do You Stick Polaroid Pictures to Wedding Guestbook? - klevo Albums

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

  Kaip priklijuoti Polaroid nuotraukas į vestuvių...

  Jūsų vestuvių diena yra svarbi proga, kupina meilės, juoko ir nepamirštamų prisiminimų. Tai diena, kai jus ir jūsų partnerį supa žmonės, kurie jums reiškia daugiausiai, ir visi susirenka švęsti jūsų...

1 apie 3